Ústřední hospodářská společnost - za zásluhy 1894 -
český lev, česko-německý opis / česko-německý nápis
v kartuši a ve věnci, Sign., Punc., Ag 44mm, 47.184g
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené